" Gastronómia je chrám, kde vytvárame a predávame atmosféru, kde z esteticky neutrálnych surovín, tvoríme koncentrovanú krásu. "
Gastroprincipal slideshow

Cukrárske výrobky, Pečivo

Každý dodávateľ pre sekciu Cukrárske výrobky, Pečivo má vlastnú kartu s detailnými informáciami. Pomocou tlačidla „Hľadať“ môžete využiť rozšírené možnosti hľadania v kategórii Cukrárske výrobky, Pečivo . Vyberte si dodávateľa pre Cukrárske výrobky, Pečivo a kliknutím na názov firmy sa rozbalí profil s informáciami. Detailné informácie Vám pomôžu pri výbere Vášho dodávateľa. Každého dodávateľa v sekcii Cukrárske výrobky, Pečivo môžete zobraziť na mape, kliknutím na tlačidlo.

Medulienka, cukrárenská výroba

Medulienka, cukrárenská výrobaZobraziť na mape
Chalupkova 4
04801 Rožňava
Slovenská republika
Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Web stránka
Kontaktná osoba: Štefánia Szabóová, Lórant Szabó
Telefón: -
Fax: -
Mobil: 0908 204 170, 0908 982 684
Krátky popis činnosti: Výroba a predaj medovníkov a cukrárenskych výrobkov malo a veľko odberateľom.
Rozšírený profil Firmy: Rožňavské medovníky

„ Medovnikárstvo je najdôvtipnejším remeslom na svete. Jeho patrónom nie je Merkúr, ale Amor. Je plné lásky a laškovania. Medovnikár nie je ani tak majstrom, ako básnikom. Svojim pečivom šíri okolo seba dobrú náladu, vyvoláva úsmev na perách a červeň na lícach. Dáva nakupujúcemu nápady, vkladá mu doslova do úst, ako má nezbedne pokúšať a obletovať dievčatá. Medovníkové srdiečko – to je trochu narážky; husár zdobený mandľami – to je malá veštba; dieťa v perinke, alebo len jasličky – trochu opovážlivosti.“
Kálmán Mikszáth: Čierne mesto

V Rožňave vládol kedysi veľmi čulý obchodný ruch. Obchodovalo sa hlavne s medom, včelím voskom a medovým pivom. Tieto miestne výrobky boli známe v celej krajine, dokonca med sa vozil až do Hamburgu.
Široko – ďaleko boli známe aj rožňavské medovníky. Tajomstvo ich úspechu sformuloval jeden známy rožňavský historik nasledovne : „ Starobylé medovnikárstvo v Rožňave dokázalo spojiť kuchárske umenie so sochárskym umením, ba dokonca aj s poéziou.“

Ponúknutá zľava pre členov GP KLUBU: Pre veľkoodberateľov 20 % z cien v cenníku. (Cenník na stránke)
Pridané dňa: 10.5.2010  

Niektorí dodávatelia v kategórií Cukrárske výrobky, Pečivo sú členmi nášho GastroPrincipal KLUBU. Ak je Vaša Gastro prevádzka členom KLUBU, môžete si u týchto dodávateľov uplatniť zľavy pri nákupe v sekcii Cukrárske výrobky, Pečivo.

Ak ste dodávateľ pre Gastro prevádzky a Vaša spoločnosť ešte nemá prezentáciu v našom katalógu gastro dodávateľov v sekcii Cukrárske výrobky, Pečivo, prečítajte si prosím podmienky registrácie a pridajte svoju firmu do vhodnej sekcie, alebo nás kontaktujte. K dispozícií sú rôzne formy prezentácie, ktoré pomôžu zviditeľniť Vašu firmu na našom portáli a získať pre Vás nových zákazníkov.


Pondelok, 27 Apríl 2015

Anketa

Ako pripravený je dnes absolvent strednej odbornej školy na prácu v gastronómii ?
 

Blahoželáme

Včera: Jaroslava
Dnes: Jaroslav
Zajtra: Jarmila

Newsletter

Chcete byť pravidelne informovaný o novinkách a akciách na našom portáli ?Partneri portáluKARLOFF s.r.o.